اگر بخواهیم یک بیزنس اینترنتی را به 4 تکه تقسیم کنیم بدون ترید طراحی اپلیکیشن و داشتن اپلیکیشن اندروید یا اپلیکیشن iOS برای ارتباط بهتر و موثر تر بین مشتریان و صاحبان مشاغل تاثیر بسزایی دارد .

در اطرافیان خود نگاه کنید،

چند نفر را میشناسید که در روز فرصت دارند پشت کامپیوتر بنشیند و در یک فروشگاه اینترنتی به دنبال کالای مورد نیاز خود بگردد.

و چند نفر را میشناسید که همه ی کارها از پرداخت قبض تا وبگردی را با گوشی هوشمندش انجام می دهند؟

ضریب نفوذ گوشی هوشمند و استفاده از اپلیکیشن در ایران 115 درصد است این یعنی تعداد گوشی های هوشمند فعال در ایران بیشتر از جمعیت کشور است.

از آنجا که تاکنون شرکت اپل دو میلیارد گوشی آیفون به فروش رسانده است و حجم قابل توجهی ازکاربران تبلت و گوشی های موبایل سیستم عاملiOS را ترجیح می دهند ،لذا این بازار گسترده و حجم مشتری چیزی نیست که به این راحتی بشود چشم به روی آن بست و از کنار طراحی اپلیکیشن iOS به راحتی عبور کرد.

برخی از امکانات اپلیکیشن

روز رسانی خودکار برنامه

طراحی رابط کاربری

نظرات کاربران

افزودن به سبد خرید

پرداخت اینترنتی

مدیریت محصولات و دسته بندی

الویت بندی نمایش محصولات

مدیریت کاربران

فیلتر جستجو

امتیاز دهی به کالا

امکان ارسال نوتیفیکیشن

امکان گزارش گیری

طراحی تخصصی گرافیک

ما در شیراز اپ، اپلیکیشن موبایل را به صورت Native  و با استفاده از زبان برنامه نویسی Swift در محیط Xcode پیاده سازی می کنیم تا اپلیکیشن موبایل سایت، خدمت و ایده شما دارای بهترین عملکرد ممکن باشد و تجربه رضایتبخشی را برای کاربران شما فراهم آورد.

ما با بهره گيری از استاندارد های جهانی و استفاده از تكنیكهای روز در طراحی و برنامه نویسی موبایل می کوشیم تولیدات خود را با بالاترين کيفيت عرضه کنیم.