شیراز اپ یک سیستم فروش فالوور نیست ، بلکه یک سیستم هوشمند برای افزایش فالوور اینستاگرام واقعی هدفمند، تبلیغات و مدیریت اکانت اینستاگرام شماست

قابلیت های کلیدی ربات اینستاگرام شیراز اپ

 

انجام خودکار آنفالو:

ربات اینستاگرام شیراز اپ به صورت خودکار افراد را از آخر لیست آنفالو می کند واین قابلیت را دارد که دوستان و اقوام شما را از این فرایند جدا کند. کافی است که لیست سفید خود را مشخص کنید تا ربات اینستاگرام آنها را از فرایند آنفالو کردن خارج کند.

انجام خودکار فالو با توجه به پیج های هدف مورد نظر شما:

کافی است پیج های مورد نظر خود را به ربات اینستاگرام معرفی کنید تا تمام افراد حاضر در آن پیج ها را به سمت پیج شما بکشاند.

هیچ تداخلی بین فعالیت اکانت ها رخ نخواهد داد:

ربات اینستاگرام شیراز اپ  از متدهای پیشرفته برنامه نویسی Multi Thread استفاده می کند و می تواند همزمان تعداد بی شماری فعالیت انجام دهد.

لایک جدیدترین پست ها و ارسال کامنت بر اساس تعداد بیشمار هشتگ و لوکیشن:

شما می توانید تعداد بی شمار هشتگ و لوکیشن به ربات اینستاگرام معرفی کنید تا همیشه آخرین پست های منتشر شده را لایک کرده و طبق تنظیمات دلخواهتان برای آن ها کامنت ارسال کند.

استفاده از API های اصلی اینستاگرام:

تمام فعالیت های ربات اینستاگرام شیراز اپ از طریق API های اینستاگرام انجام می شود و هیچ گونه هک یا ترفندی به کار گرفته نشده است. به همین دلیل تمام فعالیت این ربات اینستاگرام، مانند یک کاربر عادی خواهد بود و هیچ مشکلی برای اکانت شما ایجاد نخواهد شد.

 

دریافت بهترین و فعال ترین نوع فالوور:

با ربات اینستاگرام شیراز اپ شما می توانید در یک ماه حدود ۲ الی ۱۰ هزار فالوور واقعی و فعال جذب کنید و می توانید با گذشت زمان به وضوح افزایش لایک ها و کامنت های پیج خود را مشاهده کنید.

 

برای دریافت پکیج یک ماهه کلیک کنید 

برای دریافت پکیج سه ماهه کلیک کنید

برای دریافت پکیج شش ماهه کلیک کنید

برای دریافت پکیج دوازده ماهه کلیک کنید